Szkolenia Dla Bibliotekarzy Powiatu Otwockiego w PBP

Data: 25.10.2023 r., godz. 13.23    190
W dniach 23 i 24 października w ramach otrzymanego dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury, Bibliotekarze Powiatu Otwockiego kontynuowali cykl szkoleń zatytułowany „ Dialog, rozwój i współpraca w empatycznej bibliotece ” prowadzonych przez wyjątkową osobę, Panią Wandę Matras - Mastalerz, a zorganizowanych przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Otwocku.

W dniach 23 i 24 października  w ramach otrzymanego dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury, Bibliotekarze Powiatu Otwockiego kontynuowali  cykl szkoleń zatytułowany „ Dialog, rozwój i współpraca w empatycznej bibliotece ” prowadzonych przez wyjątkową osobę, Panią Wandę Matras - Mastalerz, a zorganizowanych przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Otwocku.

Uczestnikami szkoleń byli Bibliotekarze Bibliotek Publicznych Powiatu Otwockiego oraz współpracujący z nami Bibliotekarze z placówek oświatowych naszego powiatu. To były bardzo owocne spotkania. Pierwszy dzień szkolenia zatytułowany „Empatyczna biblioteka – miejscem dialogu, rozwoju i wsparcia młodzieży „ dedykowany był całkowicie młodzieży.

Kolejny dzień szkolenia dotyczył międzypokoleniowej transmisji wartości, a w szczególności sprawdzonych pomysłów integrujących i angażujących czytelników dorosłych oraz Seniorów.

Dziękujemy  Pani Dr Wandzie Matras - Mastalerz za przekazanie nam ogromu wiedzy w omawianej tematyce przy wykorzystaniu najnowszej literatury. Dziękujemy wszystkim Koleżankom z branży za udział w szkoleniach i życzymy żeby wykorzystali  zdobyte wiadomości i umiejętności w codziennej pracy z czytelnikami w Gminnych Bibliotekach naszego Powiatu.

IMG_20231024_122746.jpg (2.01 MB)IMG_20231024_122740.jpg (1.81 MB)IMG_20231023_112301.jpg (1.89 MB)IMG_20231023_103822.jpg (1.81 MB)