Zajęcia biblioterapeutyczne dla dzieci w PBP

Data: 06.10.2023 r., godz. 13.34    160
2 października w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku w zajęciach biblioterapeutycznych uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nadbrzeżu wraz z Opiekunami.

2 października w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku w zajęciach biblioterapeutycznych uczestniczyli uczniowie  ze Szkoły Podstawowej w Nadbrzeżu wraz z Opiekunami.

Celem zajęć było uświadamianie dzieciom połączenia przegrywania z poczuciem własnej wartości. Uczniowie wykazali się dużą aktywnością podczas zajęć.

Ze względu na fakt, że nasza placówka promuje i wspiera rozwój czytelnictwa zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, na zakończenie zajęć w celu rozbudzenia zainteresowań książkami  pokazaliśmy uczniom najnowsze tytuły książkowe z naszego bogatego księgozbioru, a Nauczycielom książki terapeutyczne do wykorzystania podczas zajęć w szkole.

Zapraszamy ponownie