„Jak powstał świat” - wieczór z otwocką poetką Joanną Kożan – Łazor w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku

Data: 01.03.2019 r., godz. 11.00    1019
Kolejna poetka z powiatu otwockiego, zaszczyciła swoją obecnością progi Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku.
Pani Joanna Kożan – Łazor, znana i lubiana osoba z Otwocka, której cechą charakterystyczną jest zawsze towarzyszący jej pies rasy border coli, wprowadziła gości w świat swoich poetyckich inspiracji.
Tym razem wieczór został poprowadzony w formie wywiadu. Pytania autorce zadawała Pani Anna Bielicka, dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku. Taka forma dała możliwość lepszego poznania autorki, bowiem oprócz zaprezentowania samej twórczości można było dowiedzieć się również ciekawostek z życia prywatnego, co zawsze dodaje smaczku takim wystąpieniom. Dowiedzieliśmy się również o genezie powstania książki „I tak powstał świat”.
Liczne zgromadzona publiczność była zachwycona przebiegiem całego spotkania, podziękowaniom, kwiatom dla autorki nie było końca. Na koniec, jak to jest w tradycji biblioteki, przybyli gości zostali zaproszeni na poczęstunek, a że to był tłusty czwartek, pączków było pod dostatkiem, o co zadbał sponsor, właściciel „Soplicówki”.