Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek

Data: 12.05.2017 r., godz. 09.00    931
Zaproszenie bibliotekarzy bibliotek publicznych i nauczycieli bibliotekarzy z Powiatu Otwockiego.
Z okazji Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek spotkaliśmy się wczoraj z bibliotekarzami bibliotek publicznych i nauczycielami bibliotekarzami
z Powiatu Otwockiego.
Pani Aneta Bartnicka, Członek Zarządu Powiatu, odczytała w imieniu Pana Mirosława Pszonki, Starosty Otwockiego, życzenia dla całego środowiska bibliotekarskiego i przekazała upominki od Powiatu Otwockiego.
Pan Jędrzej Sudnikowicz, Kierownik Samodzielnego Biura Kultury i Promocji, przedstawił projekt imprezy pod tytułem "Czytelnia na leżakach"
i zaprosił biblioteki do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu.
W programie spotkania było oprowadzenie po wystawie o Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej i Rodzinie Kossaków uświetnione odczytaniem najpiękniejszych utworów poetki przez uczniów z Zespołu Szkół nr 2 w Otwocku.