„Siła marzeń” w męskim gronie

Data: 19.05.2023 r., godz. 09.55    208

18.05.2023r odbyło się spotkanie Klubu Miłośników Poezji w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku zatytułowane “Siła marzeń”. Spotkanie było nietypowe, ponieważ obecnością zaszczycili nas sami panowie. Zanim oddaliśmy głos poetom, najpierw wybrzmiała “Piosenka o marzeniach” Andrzeja Zauchy, który śpiewał:

(..)Bo marzenia są jak listy,

co szukają adresata,

są jak wiosną nagły katar,

który nos w fontannę zmienia(...)

Utwory naszych poetów dosadnie wskazywały na to, że największym marzeniem mężczyzny jest kochająca, piękna kobieta.

Dziękujemy Panom za prezentację swojej twórczości oraz za bardzo ciekawe i trafne komentarze do wierszy.