PBP na XVIII Powiatowym Festiwalu Kultury

Data: 08.09.2022 r., godz. 15.26    378
Za nami XVIII Powiatowy Festiwal Kultury. Swoje stoiska prezentowały Gminy Powiatu Otwockiego, przedstawiając swój bogaty dorobek kulturowy. Organizatorzy zapewnili zarówno bogatą część wystawową jak i interesującą część artystyczną.

Nasza placówka również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Przygotowaliśmy stoisko z darmowymi książkami oraz  czasopismami, informatorami, przewodnikami, które bardzo przypadły do gustu odwiedzającym imprezę. Na najmłodszych oprócz książek czekały zagadki tematyczne oraz gadżety. Nasze stoisko było mocno oblegane przez miłośników książek. Dopisała piękna słoneczna pogoda.

Biblioteki Gminne Powiatu Otwockiego, które uczestniczyły w tym niezwykłym wydarzeniu to Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Karczewie oraz Biblioteka Publiczna Gminy w Wiązownie.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy zasilają nas w pozycje książkowe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na naszej stronie internetowej i facebooku.

1.jpg (44 KB)2.jpg (58 KB)3.jpg (49 KB)4.jpg (46 KB)5.jpg (41 KB)

6.jpg (85 KB)7.jpg (75 KB)