Data: 22.07.2022 r., godz. 11.50    443
Turkusowa tafla jeziora w blasku słońca, wyjątkowe brzmienie idiofonów okrzesane japońskim lirycznym słowem. Czy można wyobrazić sobie lepszy scenariusz na słoneczny lipcowy wieczór? Nie!

21.07.2022 Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku tym razem zabrała swoich czytelników w świat poezji nad jezioro do Dziecinowa, urokliwej wsi w gminie Sobienie Jeziory.  Otwocka Poetka Pani Joanna Kożan-Łazor zaprezentowała swoje wiersze haiku, które wprawiły w dobry nastrój licznie zgromadzoną publiczność.

Świetności wieczoru dopełniła relaksacyjna, oddziałowująca na ciało i zmysły muzyka Radosława Świta. Goście mogli na dłuższą chwilę wyłączyć myślenie i oderwać się od codzinnych trosk.

Serdcznie dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony wieczór w takich pięknych okolicznościach przyrody. Dziękujemy również za pomoc w organizacji spotkania poetycko- muzycznego Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sobieniach Jeziorach, Pani Barbarze Piętce, Druhom OSP w Dziecinowie oraz Sołtysowi Dziecinowa, Panu Januszowi Tolakowi.

1.jpg (68 KB)2.jpg (56 KB)3.jpg (66 KB)4.jpg (51 KB)5.jpg (68 KB)6.jpg (37 KB)