Dzień Amerykański

Data: 07.07.2022 r., godz. 15.25    488

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku 5 lipca 2022 roku szumnie świętowała rocznicę ogłoszenia Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych od Wielkiej Brytanii. Bogaty program Dnia Amerykańskiego, którego hasłem przewodnim był amerykański sen, przyciągnął tłumy do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury wraz z goścmi z Ameryki. Było coś dla ciała i dla duszy. Odbył się pokaz makijażu oka z firmy Mary Kay oraz prezentacja książek Danielle Stell z konkursem literackim. Atrakcją wieczoru był koncert zespołu wokalnego Mokka pod dyrygenturą pani Marii Augustyniak. Na otwockiej scenie wybrzmiały polskie i amerykańskie przeboje. Gościnnie wystąpiły studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Otwocku z kursu języka angielskiego. Panie wspólnie z Mokką wykonały utwór "What a wonderful world". Dzień Amerykański zwieńczył słodki poczęsutnek.

1.jpg (46 KB)2.jpg (40 KB)3.jpg (70 KB)4.jpg (45 KB)5.jpg (46 KB)6.jpg (62 KB)7.jpg (74 KB)8.jpg (55 KB)9.jpg (57 KB)