WYSTAWA FOTOGRAFICZNA „DRZEWA WOKÓŁ NAS”

Data: 11.04.2022 r., godz. 15.11    568

8 kwietnia 2022 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku odbył się wernisaż wystawy fotograficznej DRZEWA WOKÓŁ NAS. W związku z ogłoszeniem przez Sejm RP roku 2022 Rokiem Botaniki, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku oraz Nadleśnictwo Celestynów zorganizowały wystawę fotograficzną prezentującą piękno botaniczne naszego regionu.

Na zaprezentowanych fotografiach zostały uwiecznione pomniki przyrody znajdujące się m. in. na obszarach Leśnictwa Torfy i Leśnictwa Celestynów oraz inne drzewa rosnące na obszarze powiatu. Wystawa mieści się przed siedzibą biblioteki, będzie dostępna dla oglądających do końca sierpnia w godzinach pracy biblioteki. Serdecznie zapraszamy do podziwiania piękna otwockiej przyrody!

1.jpg (47 KB)2.jpg (51 KB)3.jpg (44 KB)4.jpg (52 KB)5.jpg (49 KB)