Wystawa fotograficzna "DRZEWA WOKÓŁ NAS".

Data: 07.04.2022 r., godz. 12.01    639

Rok 2022 został ustanowiony Rokiem Botaniki z związku z tym, zapraszamy serdecznie na wystawę fotograficzną "DRZEWA WOKÓŁ NAS", która odbędzie się 8.04.2022 o godz. 14.00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej. Wystawa obejmuje zdjęcia różnorodnych drzew powiatu otwockiego, w tym pomniki przyrody. Jest to kolejna wystawa fotografii przyrodniczej w naszej bibliotece. W poprzednich latach prezentowaliśmy zdjęcia polskiego ptactwa, pejzaże z terenów nadwiślańskich. Na otwarcie wystawy leśnicy z Nadleśnictwa Celestynów poprowadzą prelekcję edukacyjną. Celem wystawy fotograficznej "Drzewa wokół nas" jest ukazanie piękna botanicznego regionu powiatu otwockiego, edukacja w zakresie wiedzy przyrodniczej, ekologicznej wszystkich odwiedzających bibliotekę, a ponadto integracja różnych środowisk mieszkańców powiatu otwockiego.