Jesteś tutaj:

Nowości z działu pedagogiczno-psychologicznego w PBP

Data: 02.12.2021 r., godz. 14.41    65
Miłośników książek psychologicznych oraz osoby uczące się i podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe korzystające z naszego księgozbioru pedagogiczno - psychologicznego z przyjemnością informujemy , że zakupiliśmy poszukiwane nowości.
Miłośników książek psychologicznych oraz osoby uczące się i podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe korzystające z naszego księgozbioru pedagogiczno - psychologicznego z przyjemnością informujemy , że zakupiliśmy poszukiwane nowości. Książki poruszają ważne zagadnienia dotyczące między innymi uzależnień behawioralnych, treningu umiejętności społecznych, terapii zajęciowej osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Zakupiona literatura doskonale sprawdzi się jako praktyczne poradniki zarówno dla terapeutów jak i rodziców. Może także posłużyć do pogłębienia wiedzy naszym studiującym i podnoszącym kwalifikacje nauczycielom oraz wszystkim czytelnikom zainteresowanym tematem.
Książkowe propozycje mają na celu wesprzeć rodziców, nauczycieli i opiekunów, czyli podpowiedzieć im w jaki sposób mogą pomóc dzieciom i sobie. Pozycje dotyczące psychologii dziecka wyczerpująco omawiają rozwój emocjonalny, poznawczy oraz rozwój języka dziecka w pierwszych latach życia. To znakomite źródło wiedzy dla rodziców oraz specjalistów pracujących z dziećmi i rodzinami.
Nowości są już dostępne dla Czytelników.
Gorąco polecamy !