PBP na XVII Festiwalu Kultury

Data: 09.09.2021 r., godz. 11.45    550
Na terenie skweru Rotmistrza Pileckiego w Otwocku odbył się Powiatowy Festiwal Kultury. Swoje stoiska prezentowały gminy Powiatu Otwockiego. Nasza placówka również uczestniczyła w XVII Powiatowym Festiwalu Kultury.
Nasza placówka również uczestniczyła w XVII Powiatowym Festiwalu Kultury. Przygotowaliśmy stoisko z darmowymi książkami oraz rocznikami czasopism kulturalnych, które bardzo przypadły do gustu odwiedzającym imprezę.
Nie zabrakło wśród nich miłośników książek, rozdaliśmy dosłownie wszystko, także i informatory reklamujące naszą placówkę. Na najmłodszych oprócz książek czekały słodkości. Do zobaczenia za rok.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na naszej stronie internetowej.