Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Jak się bronisz przed koronawirusem” - został rozstrzygnięty.

Data: 09.02.2021 r., godz. 12.39    686
W dniu 2 lutego 2021 r. Komisja Konkursowa w składzie : Dyrektor Anna Bielicka, Beata Olejniczak , Agnieszka Zaleska dokonała oceny prac, które napłynęły na konkurs w Powiatowej Bibliotece Publicznej „Jak się bronisz przed koronawirusem - konkurs dla przedszkolaków powiatu otwockiego”.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci z powiatu otwockiego w wieku od 3 do 6 lat.
Celem konkursu było :
- Podniesienie poziomu wiedzy i świadomości dzieci powiatu otwockiego i ich rodzin odnośnie COVID - 19 i sposobów rozpowszechniania się koronawirusa.
- Pobudzenie wyobraźni i kreatywności dzieci
Komisja konkursowa miała trudne zadanie przy dokonywaniu oceny prac ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe. Komisja postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom wyróżnienia.
Przy ocenie prac Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami:
- zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność pracy,
- twórczą pomysłowość i wyobraźnię w zakresie przedstawionego tematu

Komisja Konkursowa przyznała 8 równorzędnych nagród :
1. Aleksandra K. - 5 lat
2. Blanka R. - 4 lata
3. Julia S. - 6 lat
4. Amelia Ż. - 6 lat
5. Mikołaj B. - 4 lata
6. Maja Królak - 4 lata
7. Laura Cz.- 4 lata
8. Alicja Cz. - 5 lat

Autorom prac bardzo dziękujemy i zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku w godzinach pracy biblioteki.