Akcji „Pakiet ProStudent”

Data: 23.10.2020 r., godz. 13.48    557
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku przygotowała dla studentów uczących się zdalnie kilka udogodnień w ramach akcji „Pakiet ProStudent”.
1. Większy limit wypożyczeń
Studenci, którzy od 27 października do końca listopada 2020 roku zdecydują się zapisać do biblioteki otrzymają kartę uprawniającą do wypożyczania większej liczby książek niż dotychczas. Limit wypożyczeń będzie obowiązywał przez cały okres studiów.
2. Zamawianie książek przez e-mail lub telefonicznie
Wystarczy napisać do nas e-mail lub skontaktować się z nami telefonicznie z tytułami lub nawet tematami potrzebnych pozycji książkowych, a zostaną one dla Państwa przygotowane i będą do odbioru bez konieczności długiego oczekiwania w bibliotece.
Czekamy również na Państwa propozycji do zakupów nie tylko pozycji książkowych papierowych, ale również w postaci e-book lub audiobook (mp3).