Wystawa Pałac Prezydencki R.P. w Warszawie

Data: 05.08.2020 r., godz. 09.44    625
Dnia 30 lipca 2020r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Pałac Prezydencki R.P. w Warszawie. Można obejrzeć wspaniałe fotografie autorstwa Pana Andrzeja Chmielewskiego oraz Pana Leszka Surowca. Autorów prac reprezentuje Pani Joanna Chmielewska. Zdjęcia przedstawiają między innymi Salę Bankietową, Gabinet Prezydenta, Bibliotekę czy okazałą Salę Kolumnową.
Na zakończenie uroczystości dyrektor PBP, pani Anna Bielicka wręczyła na pamiątkę wydane przez naszą bibliotekę albumy Niepodległość oraz broszury z wierszami pisarek z powiatu Otwockiego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zbiorem zdjęć w PBP z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Wystawa będzie dostępna do końca sierpnia.