Przygotowujemy się do otwarcia placówki – obowiązujące procedury

Data: 07.05.2020 r., godz. 12.52    894
PRZEDSTAWIAMY PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE CZYTELNIKA w trakcie trwania epidemii SARS-COV-2 wg wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteki Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Szanowni Państwo!
PRZEDSTAWIAMY PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE CZYTELNIKA
Poniżej znajdą Państwo link do strony przybliżającej nieco sytuację w jakiej nasze placówki obecnie się znajdują:

Każda zwracana przez czytelnika książka będzie, po samodzielnym przez Państwa zaczytaniu, odkładana w wyznaczone przez pracownika biblioteki miejsce, aby przed wejściem do wypożyczalni ograniczyć do minimum bezpośredni kontakt ze zwracanym egzemplarzem.
Zwracane książki będą przechodziły obowiązkową kwarantannę.
Czytelnik musi zachować odpowiedni dystans, posiadać maseczkę lub przyłbicę i rękawiczki ochronne, ewentualnie zdezynfekować dłonie preparatem z zainstalowanego przed wejściem dozownika.
Biblioteka zostaje otwarta w poniedziałek 11 maja 2020 roku, zapraszamy naszych czytelników od godziny 10.00 do 14.00, przez okres tygodnia przyjmujemy tylko zwroty.