Seniorzy z UTW w Bibliotece

Data: 24.02.2020 r., godz. 12.52    739
Po raz kolejny studenci UTW z Otwocka odwiedzili naszą bibliotekę. Tym razem, gościli na wystawie „Aleksandra Piłsudska – honorowa obywatelka Otwocka” Po wystawie oprowadzał kustosz PBP, który na zakończenie przedstawił seniorom prelekcję multimedialną autorstwa Wojciecha Pawlika.
A jako, że był to tłusty czwartek, na studentów UTW czekały pyszne pączki sponsorowane przez Panią Reginę Oskrobę z piekarni „Wanda”.
Nadmieniamy, że to nie koniec wizyt UTW w naszej bibliotece. Przypominamy, że w ramach naszych spotkań „Przygoda ze sztuką” będą lada chwila organizowane kolejne zajęcia.
Prosimy o baczne obserwowanie naszej strony www oraz naszego fan page na FB.