Spotkanie bibliotekarzy w PBP

Data: 20.06.2017 r., godz. 12.00    897
19 czerwca w placówce PBP odbyło się szkolenie dedykowane dyrektorom i bibliotekarzom bibliotek publicznych oraz bibliotekarzom szkół wyższych Powiatu Otwockiego
Przybyłych Gości powitała dyrektor PBP, Anna Bielicka, a wśród zaproszonych osób była także Aneta Bartnicka - członek zarządu powiatu.
W związku z tym, że niedawno odbyło się w naszej placówce spotkanie poświęcone promocji publikacji "Raport Witolda", pani Ewa Koc - obecnie instruktor PBP opowiedziała o Witoldzie Pileckim i każdy z uczestników spotkania otrzymał darmowy egzemplarz tej książki.
Dalsza część miała już charakter warsztatowy i Ewa Koc zapoznała bibliotekarzy z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi opracowywania zbiorów w formacie MARC 21 w bazach katalogowych bibliotek publicznych Województwa Mazowieckiego.