Wyprawka czytelnicza dla dzieci w wieku 3-6 lat (tj.2014-2017)

Data: 08.01.2020 r., godz. 13.44    939
Nasza biblioteka przystąpiła do Projektu dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii ”Mała książka - wielki człowiek”. Każde dziecko, które weźmie udział w projekcie otrzyma w prezencie wyprawkę czytelniczą na dobry start. Akcja ma na celu promocję czytelnictwa. Do grudnia 2019 roku wyprawki były wydawane dzieciom z roczników 2013-2016, a od stycznia 2020 r. wydajemy wyprawki dzieciom z roczników 2014 - 2017. Wyprawki składają się z książki, karty małego czytelnika, przypinki. Za każdą wizytę w bibliotece pod warunkiem wypożyczenia co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem wraz z niespodzianką. Na zdjęciu Dyrektor Biblioteki Anna Bielicka wręcza małemu Marcelkowi pierwszą wyprawkę czytelniczą. Zachęcamy kolejne dzieci do wzięcia udziału w projekcie, który jest zarówno dla dzieci, które zapiszą się do biblioteki, jak i tych już zapisanych.
Wyprawki czekają, zapraszamy najmłodszych z Opiekunami.