„Dwugłos o kilku kwestiach wierszem” w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku

Data: 02.12.2019 r., godz. 11.31    953
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku w dniu 28.11.2019r., gościła duet poetycki Panią Bożenę Węgrzynek i Pana Jerzego Kawiaka.
„Dwugłos o kilku kwestiach wierszem”, sam tytuł tak bardzo intrygujący, spowodował, że sala zapełniła się po brzegi wielbicielami poezji. O godzinie 17.00 rozpoczął się wieczorek poetycki. Po powitaniu autorów oraz publiczność przez Dyrektora Biblioteki Panią Annę Bielicką, poeci zaczęli recytować swoje wiersze. W tle dało się słyszeć spokojne, nastrojowe dźwięki jazzu.
Cóż to była za wspaniały wieczorek poetycki, autorzy prześcigali się w pięknych płynnych ripostach wierszowych względem siebie. Były wiersze dla dzieci, wiersze miłosne, wiersze erotyczne. Pełne zadumy i nostalgii ale i zabawne, dowcipne.
Na koniec, poeci zostali obdarowani bukietami kwiatów pamiątkowymi podziękowaniami oraz albumem „Niepodległa” wydanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Otwocku.
Kolejny wieczorek uważamy za udany i zapraszamy Państwa na kolejne!