Popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych

Data: 30.11.2019 r., godz. 08.27    794
Zaprosiliśmy na pierwszą wycieczkę do biblioteki najmłodszą grupę z Przedszkola Nr 4, wraz z ich Opiekunami. Maluchy zabrały ze sobą maskotki i z radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Z pewnością dla większości była to pierwsza wizyta w bibliotece, wśród tylu książek jeszcze nie były.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek był wspaniałą okazją by gościć najmłodszą grupę do krainy Baśni. Wspólnie z maluchami wyruszyliśmy więc w bajkową podróż.
Przedszkolaki dowiedziały się też jak dbać i szanować książki. Wyjątkową przyjemność sprawił im nasz kącik dziecięcy. Maluchom spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki z działu dziecięcego.
Było to wyjątkowo owocne spotkanie, przedszkolaki świetnie odnalazły się we wnętrzach naszej biblioteki, wyszły z biblioteki radosne, obdarowane zakładkami do książek i słodkościami.
Liczymy, że do nas wrócą, żeby skorzystać z bogatej oferty książkowej dla nich przeznaczonej. Zapraszamy do biblioteki dzieci, wraz z ich opiekunem, w celu zapisania się do naszej biblioteki. Uwaga ! Na najmłodszych z roczników 2013, 2014, 2015, 2016 czekają wyprawki czytelnicze!