Jesteś tutaj:

Nasza Biblioteka przystąpiła do projektu „Mała książka - Wielki człowiek”

Data: 07.10.2019 r., godz. 10.10    93
Nasza biblioteka przystąpiła do Akcji „Mała Książka-Wielki Człowiek” - dotyczy ona dzieci z roczników 2013, 2014, 2015, 2016.
Nasza biblioteka przystąpiła do Akcji „Mała Książka-Wielki Człowiek” - dotyczy ona dzieci z roczników 2013, 2014, 2015, 2016. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie dziecka do biblioteki. Każdy uczestnik otrzyma wyprawkę czytelniczą t.j.książkę oraz kartę małego czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego mały czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany dyplomem oraz niespodzianką.
Do Akcji przystąpiły już następujące Przedszkola : Przedszkole Nr 4, Przedszkole Sówka Mądra Główka, Zespół Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Otwocku oraz Klasy Zerowe przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Otwocku. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z Otwocka i Powiatu Otwockiego z wymienionych wcześniej roczników do zapisania do biblioteki.
Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które przyjdzie i zapisze się do naszej biblioteki otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.
Uwaga Beneficjentami projektu są zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które dzięki naszym wspólnym staraniom nimi zostaną.Udział w projekcie jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy, po odbiór wyprawki czytelniczej.