Moja Pasja

Data: 20.02.2018 r., godz. 09.00    1020
16 lutego w PBP odbył się wernisaż wystawy Emilki Bronikowskiej
Moja Pasja
Pod takim tytułem w dniu 16 lutego w Powiatowej Bibliotece Publicznej została otwarta indywidualna wystawa malarska Emilii Bronikowskiej z Wiązowny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Autorka całkiem niedawno ukończyła dopiero 12 lat. Na wystawie można obejrzeć prace wykonane różnymi technikami poczynając od obrazów na płótnie malowanych akrylem, malowanych na papierze również akrylem, poprzez akwarele, linoryty, rysunki pastelami, tuszem, ołówkiem. Zaprezentowane są również szkice autorki. Wystawa ma charakter przekrojowy, a znajdujące się na niej prace obejmują ostatnie 5 lat działalności twórczej młodej artystki. Na wernisażu gościło ponad 40 osób zainteresowanych talentem Emilii. Wśród głosów gości można było wyróżnić emocjonalne podejście do wystawianych prac jak również profesjonalne. Skupiając się na tym ostatnim przeważały opinie o bardzo wysokim poziomie artystycznym, chociaż nie zawsze równomiernym. Nie mniej w porównaniu z pracami rówieśników Autorki prace te wyprzedzają o lata świetlne prace równolatków Emilii.
Wystawę można oglądać do 15 marca 2018 roku w godzinach otwarcia Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku przy ulicy Kazimierza Pułaskiego 3A.
Zapraszamy serdecznie. Warto obejrzeć i przeżyć spotkanie z twórczością młodej Artystki.
Więcej zdjęć z wernisażu można obejrzeć na naszym profilu Facebookowym.