PBP na rodzinnym Pikniku Naukowym w PMDK w Otwocku

Data: 15.09.2017 r., godz. 12.00    911
W sobotę 9 września PBP uczestniczyła w Rodzinnym Pikniku Naukowym zorganizowanym na terenie PMDK w Otwock
Podczas Pikniku miłośnicy książek mogli uzupełnić swoje zbiory, biblioteka rozdawała ciekawe książki oraz płyty z filmami i muzyką, a także znaczki z logo biblioteki. Nasze stoisko z darmowymi książkami cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Sporą atrakcją były też specjalnie przygotowane zagadki tematyczne dla dzieci, które chętnie były odgadywane. Za wspólną zabawę otrzymywały gadżety i słodycze.

Wspólnie z Biblioteką Powiatową wystawiło swoje publikacje Mazowieckie Towarzystwo Naukowe, z którym rozpoczęliśmy współpracę.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy zasilają nas w pozycje książkowe przez cały rok.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z imprezy na stronie facebookowej naszej biblioteki.