Konkurs recytatorski: "Wisła w poezji"

Data: 26.09.2017 r., godz. 12.00    1055
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli Powiatu Otwockiego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim „Wisła w poezji” wszystkie Przedszkola Powiatu Otwockiego.

Rok 2017 Uchwałą Sejmu został ogłoszony Rokiem Rzeki Wisły, w związku z tym Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku zaprasza tym razem dzieci do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim.

Konkurs ma charakter zamknięty, przeznaczony jest wyłącznie dla Przedszkoli Powiatu Otwockiego.

Warunkiem udziału jest recytacja przez Przedszkolaków dowolnie wybranego wiersza, tematycznie związnego z rzeką Wisłą.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie internetowej Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udzielają pracownicy PBP przy ulicy Pułaskiego 3A w Otwocku. tel.(22 779-70-50 ).

Konkurs odbędzie się w siedzibie PBP w Otwocku w dniu 9 listopada 2017 r.

REGULAMIN KONKURSU:
3regulaminzwislawpoezji-1.doc