Odjazdowy Bibliotekarz 19 maja godz. 10.30 PBP

Data: 26.04.2018 r., godz. 10.00    933
Serdecznie zapraszamy wszystkich Miłośników książek i rowerów do wspólnego przejazdu rowerowego z Odjazdowymi Bibliotekarzami z terenu Powiatu Otwockiego!
Zapraszamy do udziału w przejeździe rowerowym w ramach ogólnopolskiej akcji "Odjazdowy Bibliotekarz".
Aby wziąć udział wystarczy rower i dobry humor! Przyjmujemy zapisy do 10 maja telefoniczne: 22 779 - 70 - 50, e-mailowo: biblioteka@powiat-otwocki.pl lub osobiście w PBP), chociaż, jeśli chodzi o liczbę miejsc oraz wiek uczestników - nie ma ograniczeń. Zapraszamy również najmłodszych Czytelników wraz z opiekunami!

Trasa będzie wynosiła ok. 14 km, przewidywany czas przejazdu ok. 1 godziny.
19 maja, sobota zbieramy się o 10.30 przed budynkiem Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku, ul. Pułaskiego 3 a, a startujemy o 11.00.

Jedziemy drogą asfaltową najpierw wzdłuż torów do Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie, gdzie będą na nas czekały atrakcje, takie jak zwiedzanie CELu, ognisko z kiełbaskami, konkursy dla dzieci - w tym na najładniej udekorowany rower, wymiana książek. Zakończenie przewidujemy ok. godz. 17.