Data: 09.09.2014 r., godz. 10.00    1097
W sobotę, 6 września w Parku Miejskim w Otwocku fragmenty Trylogii Sienkiewcza czytali:
Prezydent Otwocka, Zbigniew Szczepaniak, starosta Powiatu Otwockiego, Bogumiła Więckowska oraz: członek zarządu powiatu, Janusz Budny, radny powiatu, Dariusz Grajda, radny Miasta Otwocka, Artur Basek, pracownik Urzędu Miasta, Renata Trzpil.
Spotkanie poprowadził dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Otwocku, Robert Beller.
Nasza biblioteka zaprezentowała swoje egzemplarze Trylogii Sienkiewicza oraz ciąg dalszy "Pana Wołodyjowskiego", napisany przez Andrzeja Stojowskiego "W ręku Boga".
Choć pogoda dopisała, a lektorzy stanęli na wysokości zadania, jednak frekwencja była skromna. Pozostaje mieć nadzieję, że podczas przyszłorocznego Narodowego Czytania "Lalki" Bolesława Prusa otwocka społeczność nie przegapi takiego wydarzenia!